Instruktorzy Revital Fitness

Please specify image url.

Basia
Adler

Fitness Instruktor

  • Zumba

Studentka IV roku finansów i rachunkowości. Z tańcem związana od najmłodszych lat występując w różnych grupach tanecznych i cheerleaders. Zumbę poznała przypadkiem w jednym z fitness clubów i od razu się zakochała. Obecnie instruktor ZumbaR Fitness, członek Zumba Instruktor Network. Zumba jest jej sposobem na świetną zabawę, połączoną z efektywnym modelowaniem ciała i odreagowaniem stresu. Każdą wolną chwilę poświęca na doskonalenie swoich zajęć.

Please specify image url.

Iwona
Bender-Warchoł

Fitness Instruktor

  • Slim Body, Tabata, TBC, BUP

Absolwentka Turystyki i Rekreacji. Fitness pokochała w 2003 r. - stał się jej stylem i pasją. W 2008 r. postanowiła związać się z fitnessem na stałe. Sport i taniec towarzyszył jej od dziecka. Zaczynała od tańca towarzyskiego. Pasja związana z tańcem nie przeminęła - jej "nałogiem" stał się dancehall. Każda jej lekcja jest skrupulatnie przygotowywana, w każdą wkłada mnóstwo energii. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i konwencji. Wciąż doskonali swój warsztat i podnosi kwalifikacje - dla niej Wasze zadowolenie jest najważniejsze. Stawia przede wszystkim na dobrą zabawę połączoną z solidną, świadomą pracą i dobrą techniką. Specjalizuje się m. in. w zajęciach typu Forma w Ciąży, TBC, ABT, Stretching, Fit Mama,Tabata Training Prywatnie mama dwójki dzieci 🙂

Please specify image url.

Ania
Kostuś

Fitness Instruktor

  • FAT KILLERS, TBC, BUP

Z zumbą zaczęłam przygodę 5 lat temu i od pierwszego wejrzenia się w niej zakochałam. Wcześniej uczęszczałam na zajęcia baletu, bellydance, oraz dancehall. Od 8 lat jestem instruktorem fitness.

Moje motto: "Szczęście to jedyna rzecz, którą się mnoży jak się ją dzieli" i to też staram się przekazać swoim klientom. Na zajęciach daje z siebie wszystko, zarażam pozytywną energią, oraz uśmiechem.

Please specify image url.

Natalia
Miller

Fitness Instruktor

  • Zumba

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Z tańcem związana od 15 lat tańcząc w zespołach tanecznych oraz cheerleaders. Obecnie Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness – nowoczesne formy gimnastyki oraz instruktor ZUMBA B1 (Członek Zumba Instruktor Network). Ponadto ukończyła kurs dietetyki oraz dietetyki sportowej, posiada tytuł instruktora kajakarstwa. uczestniczka wielu konwencji oraz szkoleń – stale podnosząca swoje kwalifikacje.

Please specify image url.

Iwona
Knieć

Fitness Instruktor

  • Zumba

Doskonale wiem czego chce i czego oczekuję od innych, swoje cele stawiam wysoko i zawsze ich dosięgnę nieważne ile mi to zajmie czasu. W końcu po to są marzenia, żeby je spełniać.

Moja największa pasja to fitness, dzięki któremu daję upust swej nieograniczonej żywotności. Miotam się po sali jak diabeł tasmański i nie ma temu końca a Ty i tak jesteś zadowolona, więc jeżeli chcesz być slim, zapraszam na moje zajęcia.

Trenerzy Revital Gym

Please specify image url.

Agnieszka
Sędzimir - Gołuch

Trener Revital Gym

  • TRX, trener personalny

Jeśli potrzebujesz wsparcia, brakuje Ci samozaparcia i determinacji, jeśli nie wiesz jak zacząć, albo nie widzisz efektów. Pozwól że zarażę Cię optymizmem udzielę cennych rad, skoryguje wykonywane błędy i poprowadzę przez przygodę ze sportem. Propozycja dla Was to typowy trening funkcjonalny - Trening (suspension training) buduje on siłę mięśni, stabilność elastyczność ruchową oraz wzmacnia odporność ciała. Jest zupełnie bezpieczny dla zdrowia. TRX umożliwia kompletny trening wszystkich partii mięśniowych. Trening z TRX został stworzony i wprowadzony na potrzeby US NAVY SEALS - elitarnej jednostki wojskowej USA. Obecnie jest wyjątkowo popularny wśród sportowców i amatorów. W przeciwieństwie do innych przyrządów i przyborów stosowanych w świecie fitness, nie nakłada na Ciebie żadnego oporu zewnętrznego. Jedynym oporem, z jakim masz tutaj do czynienia to opór, ciężar Twojego własnego ciała! To jedna z wielu propozycji i pomysłów na to jak możecie ze mną trenować. Więc jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu i zacząć swoją przygodne nie marnuj czasu i okazji. A ja pomogę TOBIE uwolnić Twoje endorfiny i sprawie że po treningu wrócisz zadowolony z siebie! Do odważnych świat należy. ZAPRASZAM!

Please specify image url.

Krystian
Kisielewski

Trener na siłowni

  • TRX, trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach z tytułem magistra. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness - sporty siłowe, Instruktor gimnastyki korekcyjnej, Trener piłki siatkowej, Trener personalny. Od młodości związany z siatkówką, która wykształciła w nim chęć do pracy z ludźmi oraz w grupie. Pełny energii i zaangażowania w to co robi. Podejmuje się każdego wyzwania i narzuca sobie cele, które skrupulatnie realizuje. Wierzy w ciężką pracę, gdyż tylko dzięki niej można osiągnąć sukces. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, metodach prób i błędów na swoim ciele wypracował swoją filozofię pracy. Współpraca z ludźmi w każdym wieku nauczyła go że czasem zrobić lepiej krok do tyłu żeby móc potem posunąć się dwa kroki w przód.

Please specify image url.

Szymon
Dowiat

Trener na siłowni

  • TRX, trener personalny

Szymon Dowiat - Trener personalny, Trener kulturystyki, już od dziecka byłem ściśle związany ze sportem, wielokrotnie zdobywałem tytuły mistrza Śląska w pływaniu, a rywalizacje mam we krwi. Rywalizacje... z samym sobą - ponieważ jestem zwolennikiem teorii, że całe życie należy wyznaczać sobie określone cele, dzięki którym droga, którą podążasz, będzie kształtować twój charakter oraz twoje nowe, lepsze „JA".Nie prowadzę treningów, według schematów, dopasowuje trening do konkretnej osoby i celu jaki wspólnie wyznaczamy. Głównym moim założeniem w drodze do Twojego sukcesu, jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat ćwiczeń, abyś po treningach ze mną, był w stanie samodzielnie, w prawidłowy sposób je wykonywać, znał ich zastosowanie i był świadomy jak ważne jest prawidłowe odżywianie w całym procesie twojej przemiany. Chciałbyś zacząć, ale nie wiesz jak? Potrzebujesz wsparcia merytorycznego? Chcesz uporządkować swoją dietę i suplementacje? Numer telefonu - 533 998 354